Верифікований профіль
4
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
5
Рекламна активність
12167
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (4)

  • Profi Realt
    176 000 $
    2 588 $/м²

    Олександра Олеся вул., 17-А

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення ТЦ Retroville
    ЖК Варшавський-3
    2 кімнати
    68 / 28 / 21 м²
    поверх 14 з 25
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Без % для покупця. Актуальна. Реальні фото. Стильна, стримана, благородна. 2-кімнатна квартира з новим ремонтом, зробленим за дизайн проєктом, в ТОП ЖК Варшавський 3. Тут 68 м2 функціональної площі, де кожен метр працює на ваш комфорт. - велика кухня-вітальня з просторим розкладним обіднім столом та розкладним диваном; - два санвузли з душем; - основна спальня, що має зручну гардеробну з підсвіткою та велике ліжко 180*200; - дитяча, продумана під розтановку медлів, як для маленької дитини так і для дорослої. Родзинка планування! - лоджия, де все продумано, щоб ви могли усамітнитись і комфортно працювати або відпочити. Адже зона обладнана теплою підлогою, кондиціонером!, входом посередині...
    Рієлтор
  • Profi Realt
    126 700 $
    2 947 $/м²

    Олександра Олеся вул., 17-А

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення ТЦ Retroville
    ЖК Варшавський-3
    1 кімната
    43 / 13 / 18 м²
    поверх 9 з 15
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Без комісії для покупця! 1к квартира 43,5 м2 з Гардеробною на комфортному 9 поверсі у ЖК Варшавський 3! В квартирі новий якісним, стильний та дуже практичний ремонт, що буде служити дійсно довго без додаткових вкладень. Державні програми розглядаємо. - на стінах декоративна штукатурка кольору айворі та з ефектом «скеля». Поверхня міцна, та максимально практична - на світлій штукатурці не видно жодних сколів та подряпин. - підлога з підігрівом - стеля натяжна з тіньовим профілем -в санвузлі керамограніт, зокрема і стільниця - стильно, практично та довговічно. Нічого не вздується і не подряпається - вся сантехніка німецького бренду [посилання приховано], електротехніка - надійний Whirlpool,...
    Рієлтор